• Wpisów: 33
  • Średnio co: 61 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 21:52
  • Licznik odwiedzin: 4 355 / 2083 dni
 
olix2002
 
wampirzyca=krew: Wampir (wąpierz) – pacjent szpitala neuropsychiatrycznego ciągle potrzebujący transfuzji krwi. Wampiry lubią sobie possać to i owo, zawsze wstają kiedy inni idą się już walić. Żywią się innymi niczym pasożyty. Podstawowym źródłem ich sił witalnych są jednak nieskalane niczyją ręką ani innym członkiem dziewice. W związku z tym ich gatunek jest wysoce zagrożony ze względu na drastycznie wyczerpujące się pokłady niewinnych kobiet.
Z wyglądu przypominają nieco Paris Hilton po odwyku, jednak są bardziej przy kości. Mają na wieczność podkrążone oczy, dzięki użyciu cienia do powiek Margaret Astor. Na twarzy bardzo białe. Da się zauważyć pewne podobieństwo do Michaela Jacksona, mają jednak zazwyczaj swoje nosy. Lubują się w metalowo-skórzanych pieszczoszkach, przez co często są mylone z satanistami. Cechą charakterystyczną są dwa kły znajdujące się pod górną wargą, przypominające nieco odwrócony szczyt Siula Grande oraz ściekająca po brodzie strużka krwi z rozwalonego podczas sparingu z Andrzejem Gołotą nosa. Nie noszą beretów. Mają zakola.
Można je zabić na rozstaju dróg. Nie można ich zabić srebrną kulą ani sześcianem. Nie przepadają za światłem słonecznym, które robi z nich chińską zupkę w proszku z Radomia, ale za to chętnie korzystają z solarium. Te których nie stać, opalają się przy użyciu żarówki, jak słynny Tofik. Dobrym sposobem na pozbycie się wampira jest też wbicie mu w serce osikanego kołka.
Wampiryzm można wyleczyć, ale jeszcze nie wiemy jak. Zapewne ma coś wspólnego z niepohamowaną żądzą krwi, przez co lekarze i specjaliści doszukują się związku z wampirami.
[edytuj]Racjonalne dywagacje na temat Wampirów

Wampir podobno jest nieżywy, a więc serce mu nie bije, dlatego niczego też nie tłoczy, co za tym idzie nie ma pulsu ani krwi, a więc nie ma ciśnienia, które by tłoczyło krew do członków w jego ciele łącznie z tym członkiem, a więc nie mają wzwodu.
Dlaczego wampiry atakują ludzi?
Wampiry to zazdrośniki! Zazdroszczą ludziom, że mają wzwód a wampiry nie.
Czemu snują się po nocach?
Ponieważ za dnia dziewczęta i inne fajne towary wychodzą z domów. A jak wiadomo wampir nie ma wzwodu ani nie może się podniecić. Dlatego mu smutno i przykro, dlatego chodzi po nocach żeby nie oglądać młodych dziewcząt, żeby mu nie było przykro
Jak się bronić przed wampirem?
Tuż przed atakiem należy mu wygarnąć: „wiem, że mi zazdrościsz i wiem czego”, wtedy wampir się peszy i odchodzi jak niepyszny.
Jednak jest to teoria, której nikt nie zdecydował się udowodnić.

Nie możesz dodać komentarza.